www.KPCP.info - Klub přátel české písničky o.s.
Jste zde: KPCP  »  Hlavní stránka  »  Zima, déšť a prima nálada

Zima, déšť a prima nálada


   Tak nás léto trochu zaskočilo. Nejen, že pršelo, ale bylo i chladno. Teplota 14 nad nulou není nic moc a o to více se museli snažit tanečníci. A ti to jako obvykle zvládli na jedničku.

   Zahrála nám jičínská skupina s názvem BAZAR SWING BAND a jak už z názvu vyplývá, nebyla to dechovka. Ale to nám vůbec nevadilo, protože návštěvníci kteří k nám jezdí, mají především rádi živou hudbu a když kapela zahraje známé evergreeny, nálada vystoupá jako obranná raketa.

   Odpoledne pokračovalo za zvuku hudby a zpěvu dua Olina a Mirek z Lomnice nad Popelkou, a tak se zase zpívalo a tancovalo až do úplného vyčerpání.

   V neděli 31. srpna je závěrečné vystoupení z původně plánované šňůry koncertů. Odpoledne zahájí skupina s krásným názvem SUPERSTAR CI. Tu už většina z nás jistě zná z jejich pravidelných pátků v restauraci na Mladějově a tak víme, na co se máme těšit.

   A v druhé polovině odpoledne zahrají dvě v podstatě místní kapely - SRAZILKA a PŘÍCHVOJANKA, které také jistě dobře znáte a tak neváhejte a přijďte.

   A na úplný závěr, tj. 7. září malý bonbonek na konec - KMOCHOVA HUDBA KOLÍNZpět na seznam článků

Fotografie