www.KPCP.info - Klub přátel české písničky o.s.
Jste zde: KPCP  »  Hlavní stránka  »  Tradice na Samšině

Tradice na Samšině


Kromě hezkých nedělních odpolední při poslechu krásných českých skladeb při akcích samšinského Klubu přátel české písničky, vznikla před třemi lety i obdobná tradice vánočních, nebo chcete-li předvánočních, koncertů dechové hudby.
Letos nám již potřetí v samšinské restauraci zahraje Regionální dechová hudba Jaroslava Kužela z Markvartic. A předvedou nám nejen repertoár klasické české dechovky, ale i krásné vánoční písně, které nám připomenou kvapem se blížící svátky.
A když nám k tomu zazpívá i Hanička Seifertová a Milan Hlava z Jičína, pak není třeba váhat na koncert se přijít podívat.
Uskuteční se 28. listopadu od 16ti hodin v , jak již jsem řekl, v samšinské restauraci, která v současnosti prožívá jakousi renesanci.
Od začátku listopadu ji totiž obec pronajala dvěma šikovným profíkům, kteří se opravdu snaží. V hospůdce se nejen dobře najíte - kuchařem je Mirek Bernat ze Samšiny - ale budete i ochotně a rychle obslouženi pohlednou slečnou Pavlínkou. Tak si udělejte v sobotu volno a přijďte se pobavit a třeba i občerstvit.
Budete vítáni.

 Zpět na seznam článků

Fotografie