www.KPCP.info - Klub přátel české písničky o.s.
Jste zde: KPCP  »  Hlavní stránka  »  Příchvojanka a Srazilka

Příchvojanka a Srazilka


A byla sláva
   Sliboval jsem to v posledním článku a tak se taky stalo. Nejen, že byla rekordní účast, ale byly i mažoretky, dobrá zábava, nádherné počasí a vzácná návštěva.
  Jak také jinak, když vystupuje široko daleko známá kapela Příchvojanka, která tak oslavila své čtyřicetileté výročí a navíc jako druhá zahrála teprve desetiletá skupina „veteránů" Srazilka  z Drštěkryjí. Zkrátka odpoledne se víc než vydařilo.
  Malým, nebo chcete-li velkým (jak si kdo vybere), zpestřením byl i příchod dvojice, kterou nikdo z nás určitě naživo nevidí každý den.
   Prostě nás navštívili i mediálně velice známé osobnosti - paní Jana Bobošíková, nedávná europoslankyně, vůdčí postava strany Suverenita a mj. i kandidátka na prezidenta republiky   a ředitelky České televize,
a skladatel a producent Petr Hannig, který stál  i u zrodu řady významných zpěváků, jako je např. Jitka Zelenková, Lucie Bílá a bavič Zdeněk Izer.
   Příjemná a pohledná paní Jana se ochotně podepisovala všem malým i velkým zájemcům, a dokonce si i zatancovala, a pan Petr zase nezapřel svou profesi a hezky nám zazpíval.
   Pivo, ani pití nedošlo, a tak jsme si odpoledne užívali  jak se patří.
Nezbývá mi, než Vás zase všechny pozvat na příští neděli, kdy u nás již podruhé vystoupí Dechová hudba Český ráj z nedaleké Všeně, a po nich nám zahraje a zazpívá pánské duo Jarka a Mirek.
Tak se přijďte pobavit a ohřát (zase mají být tropická vedra), už to totiž nebude tak dlouho trvat a bude tady zase zima.Zpět na seznam článků

Fotografie