www.KPCP.info - Klub přátel české písničky o.s.
Jste zde: KPCP  »  Hlavní stránka  »  Povedený závěr setkání.

Povedený závěr setkání.


   V poslední plánované neděli bylo opět vše, jak má být. Nádherné počasí, kapely, které umí hrát tak, jak lidé očekávají a velké překvapení pro pořadatele.

   Odpoledne zahájila jičínská skupina SUPERSTARCI. Jsou to všichni hudebníci tělem i duší a podle toho také vypadá jejich představení. Prostě umí a návštěvníci jasně dávali najevo, že jsou víc než spokojeni.

   Jako další skupina se představila drštěkryjská SRAZILKA. A teď přijde to překvapení. Pravidelní návštěvníci setkání, správněji řečeno návštěvnice, dali hlavy dohromady a vytvořili sedmnáctičlenný klub s názvem FANKLUB SRAZILKA. Největší překvapení to bylo pro pořadatele a Srazilku, ti na jejich nástup koukali jako čerstvě vyoraná myš.

   A pak přišlo poděkování a kytičky pro ty, kteří se nejvíce zasloužil a to podle klubu jsou Mirek a Maruška Vodovi, František Grafek, Zdenek Resl, Josef Špígl a přísný organizátor parkoviště Láďa Srb. Víc vám ukáži fotografie.

   Po Srazilce nastoupila skupina Mirka Vody PŘÍCHVOJANKA a ta to umí pěkně rozparádit, takže se zpívalo a tancovalo až do setmění.

   Ale úplný konec bude v neděli 7. září, kdy nás navštíví tradiční KMOCHOVA HUDBA KOLÍN a tak zase přijďte pobejt.Zpět na seznam článků

Fotografie