www.KPCP.info - Klub přátel české písničky o.s.
Jste zde: KPCP  »  Hlavní stránka  »  Krásná neděle na Samšině.

Krásná neděle na Samšině.


   Nesmíme to zakřiknout, ale zatím nám počasí až na jedinou výjimku opravdu přeje. U obecního domečku se zase hrálo, zpívalo a tančilo. Lidí tentokrát přišlo o něco méně. Hrálo se ve stylu country a přece jenom většina našich návštěvníků miluje především tu pravou českou dechovku.

   Trochu nám je vyčítáno, že nedržíme zadání, ale vždyť změna je život a výjimka potvrzuje pravidlo. A na průběhu odpoledne to bylo vidět. Na Samšině to ale jinak ani být nemůže, protože lidé se sem rádi přicházejí pobavit a uvolnit.

Jako první hrála country skupina Trapas z Mladějova a poslechnout si ji přišli i ti mladší z okolí, kterým jinak nic moc Dech Tek neříká. A myslím, že byli spokojeni, stejně jako ti starší, odkojení dechovkou.

   Odpoledne pokračovalo hrou malé skupiny z Jičína s příznačným názvem Medikament. Ti nás léčili tím, že hráli skladby, které většina z nás zná jako hity z mládí a tak bylo opět o zábavu postaráno.

   Příští neděli, tj. 17.8., se opět vracíme do starých kolejí, protože bude zase hrát dechovka. Přijede oblíbená Dechová hudba Český ráj Všeň,  pokračovat bude duo Jarka a Mirek a zahrají nám i na housle.Zpět na seznam článků

Fotografie