www.KPCP.info - Klub přátel české písničky o.s.
Jste zde: KPCP  »  Hlavní stránka  »  Hostinec v Markvarticích

Hostinec v Markvarticích


   Omlouvám se internetovému serveru www.jidlo-piti-ziti.cz,  že jsem použil jeho název stránek. Když jsme ale navštívili hostinec v Markvarticích, nic jiného mě nenapadlo.   

 Nějak jsme se domluvili v samšinské hospůdce při zkoušce Srazilky, že bychom  hostinec v Markvarticích mohli navštívit. Obzvlášť  i proto, že syn našeho trumpetisty Franty Šolce tam dělá starostu.A nelitovali jsme. Pan starosta nám ukázal, co  všechno je možné pořídit  z  prostředků tolik v poslední době diskutované EU.     Ne, nechci dělat  reklamu komukoliv, jen chci ukázat, že když někdo není líný a nevymlouvá se na přílišné papírování, že to jde.  

  Žasli jsme, co je možné v podstatě za jediný rok vytvořit. Příjemná restaurace, fit centrum, sál i s podiem, sklepní bar, letní posezení na terase, a nevím co ještě. A to jsme tam byli poprvé.   Poseděli jsme, výborně se najedli a napili, a odjížděli s předsevzetím, že tuto hospůdku jsme nenavštívili naposled.  

   Panu starostovi děkujeme za přivítání a prohlídku celého renovovaného objektu a jen litujeme, že se nám nemohl  věnovat více. Byl totiž zaneprázdněn jednáním s policií, protože, věřte nebo nevěřte, před naším příjezdem  byla loupežně přepadena zdejší pošta. Naštěstí bez zranění personálu. Tak zapomeňme na ty gaunery, policie se snad o ně postará,  a naopak nezapomeňme navštívit  příjemný hostinec v Markvarticích.  

Ti, co se chtějí dovědět více o hospůdce, si mohou otevřít: www.hostinecmarkvartice.7x.cz Zpět na seznam článků

Fotografie